Vastgoedadviseur

Vastgoedadviseur

Hier vindt u een overzicht van onze verkoop- en adviesbureaus met contactgegevens.

key account manager industriële producten
Erich Heer   Telefoon : +49 (0) 7062 50 206
  Mobiel : +49 (0) 171 311 20 35
  E-mail : e.heer@werzalit.com
11 Saarland, Rijnland-Palts, Zuid-Noord-Rijnland-Westfalen
Werner Kronenberger   Mobile : +49 (0) 1 71/6 57 00 56
  Mail : w.kronenberger@werzalit.com
18 Baden-Württemberg
Ralf Spießmacher   Mobile : +49 (0) 1 70/3 13 21 33
  Mail : r.spiessmacher@werzalit.com
20 Beieren
Alfons Treffler   Mobile : +49 (0) 1 70/5 50 19 14
  Mail : a.treffler@werzalit.com
91 Thüringen, Zuidwest-Saksen, Zuid-Saksen-Anhalt
Andreas Winkler   Mobile : +49 (0) 1 76/10 20 40 48
  Mail : a.winkler@werzalit.com
92 Noordwest-Saksen-Anhalt, Noord-Hessen, Noord-Rijnland-Westfalen
Burkhard Laukemper   Mobile : +49 (0) 1 76/10 20 40 38
  Mail : b.laukemper@werzalit.com
96 Berlijn, Oost-Brandenburg, Oost-Mecklenburg-Voor-Pommeren, Noord-Oost-Saksen Anhalt
Bernard Ohsmann   Mobile : +49 (0) 1 72/7 30 36 28
  Mail : b.ohsmann@werzalit.com